Цього тижня у Лізі чемпіонів проходять матчі третього туру групової стадії сезону 2023-2024. На вівторок, 24 жовтня, винесенівісім матчів у квартетах A, B, C та D, пише 24 канал.

До теми Барселона – Шахтар: хто та коли покаже онлайн матч Ліги чемпіонів

На ранній слот були призначені матчі за участю Баварії та Інтера. Перші обидві команди майже без проблем виграли у Галатасарая та Зальцбурга відповідно.

Вечірній слот спочатку розчаровував, адже у шести матчах за перший тайм було забито всього два голи. Втім після перерви команди набрали оберти.

Із трьох можливих українців в старті опинився лише Анатолій Трубін. Втім кіпер Бенфіки особливо нічим не вразив у грі з Реал Сосьєдадом, а його команда продовжує йти без очок в Лізі чемпіонів (0:1).

Натомість на лаві запасних свої матчі провели Лунін та Зінченко. Їх команди здобули непрості виїзні перемоги – Реал взяв три очки на полі Браги, а Арсенал зміг нокаутувати переможця Ліги Європи Севілью.

Варто знати Новий тренер проти серйозних кадрових проблем: чого чекати від Шахтаря у битві з Барселоною в ЛЧ

Також варто виділити перші бали Манчестер Юнайтед у цій Лізі чемпіонів. Команда Еріка тен Хага змогла мінімально переграти Копенгаген завдяки голу Магуайра.

Група A

• Галатасарай – Баварія 1:3 (Ікарді, 30 (пен) – Коман, 8, Кейн, 72, Мусіала, 79)
  • Манчестер Юнайтед – Копенгаген 1:0 (Магуайр, 72)