49-річний наставник пригадав інцидент, коли преса вщент розносила стиль гри збірної України під керівництвом ще Андрія Шевченка. Після чого саме Андрій Миколайович вивів "синьо-жовтих" на Євро-2020, де наша збірна дійшла до чвертьфіналу.

До теми Хочу подякувати ЗСУ за те, що бережуть нашу незалежність, – перші слова Реброва на чолі збірної

Ребров: Всі журналісти майже вбивали за його стиль гри

Можливо. Але важливе питання, коли це трапилося. Після 2 років роботи Шевченка всі журналісти майже вбивали за його стиль гри, а через 2 роки він потрапив на Євро. Я пам’ятаю найбільше матч проти Мальти, що робили з Андрієм Миколайовичем,
– пригадав Ребров.

Також Сергій Станіславович розповів, у якому компоненті слід додавати у грі збірної, якщо порівнювати з попереднім поєдинком відбору на Євро-2024 проти Англії.

Не вважаю, що стиль дуже важливий. Збірна має бути більш агресивною у порівнянні з останнім матчем проти Англії,
– додав наставник "синьо-жовтих".

Нагадаємо, що Україну стартувала у відборі на Євро-2024 виїзною поразкою від команди "трьох левів" 2:0. В українські ворота забивали Букайо Сака та Гаррі Кейн.

Вже зі старту на Реброва чекає надскладне завдання переграти Німеччину. Це буде товариська зустріч, яка відбудеться 12 червня, але не менш важлива для нового наставника збірної.

Далі його підопічні зіграють два відбіркові поєдинки на Євроо-2024 проти Північної Македонії (16 червня) та Мальти (19 червня).