Хороші новини для прихильників біатлону

Український біатлоніст відверто розповів про проблеми зі здоров'ям. Також Сергій Семенов поділився майбутніми спортивними планами.

Цікаво дізнатись Джима поза конкуренцією: скільки заробили українські біатлоністи за сезон-2020/2021

Зараз біатлоніст завершив курс відновлення. Лікарі дали позитивний прогноз Сергію, який вже готовий повернутись до тренувань з командою у звичайному режимі.

Чому Семенов пропускав минулий сезон

Ще перед початком минулого сезону стало відомо, що Семенова турбують проблеми зі здоров'ям. У листопаді Сергій здав аналізи та зробив кардіограму. На щастя, після обстеження в Україні прогнози про проблеми із серцем не підтвердились. Однак пізніше аналізи показали, що біатлоніст переніс мононуклеоз.

Вже з цим діагнозом один з лідерів української чоловічої команди готувався до стартів у Швейцарії. Але знову у кар'єрі біатлоніста пробігла чорна кішка. Семенов на тренуванні зламав два ребра. Через тиждень Сергій вже знову став на лижі. Але на цьому чорна смуга не закінчилась.

Після перших прискорень знову почали проявлятися симптоми, як в листопаді. У результаті, довелось повернутись додому. Пройшов ще кілька обстежень, у тому числі в клініці імунології, де знайшли ще активні віруси. Імунітет був практично на нулі, не здатен протистояти найменшому вірусу,
– розповів спортсмен.

  • Після цього усього з'явилась інформація, що українські прихильники біатлону не побачать Семенова у сезоні-2020/2021.
  • Сезон-2014/2015 став найкращим у кар'єрі біатлоніста. За підсумками цього сезону Сергій завоював Малий кришталевий глобус із індивідуальних гонок.