Саудівські шейхи створили справжній трансферний переполох в Європі, запросивши у місцевий чемпіонат зірок першої величини. Проте одними футболістами справа не обмежиться.

Читайте також Зірки Саудівської Аравії прикували увагу: хто транслюватиме азійську Лігу чемпіонів в Україні

Арбітри АПЛ переїдуть в Саудівську Аравію

Для того щоб підняти Саудівську Професійну лігу на новий рівень, планується запросити на роботу арбітрів з АПЛ. Переговори між федераціями футболу Саудівської Аравії та Англії вже розпочалися.

Мова йде не про запрошення топ-арбітра на один матч, а на повноцінний сезон. Для англійських рефері пропонуватимуть контракт на один рік.

Як і у випадку з футболістами, судді отримають вигідні фінансові пропозиції від щедрих саудитів. Повідомляється, що за кожен поєдинок арбітр отримуватиме 3,5 тисячі євро, що вдвічі більше, ніж в АПЛ.

Зазначимо, що у 2030 році Саудівська Аравія має намір провести чемпіонат світу з футболу. Тож заради Мундіалю місцева влада проводить реформу національного чемпіонату.

  • Нагадаємо, що на початку 2023 року Кріштіану Роналду несподівано прийняв пропозиція саудівського Аль-Насру та переїхав до Про-ліги. Цей перехід "відкрив шлюз" для зірок першої величини, яких переманювали з Європи космічними контрактами.
  • Під час літнього трансферного вікна до арабської країни перекочували: Карім Бензема, Н’Голо Канте, Рубен Невеш, Марцело Брозович, Едуар Менді та багато інші. Проте на цьому шейхи не збираються зупинятися.