За інформацією видання, Кріштіану Роналду не випадково провів відпустку після чемпіонату світу-2022 у роки Мадриді. Португальський нападник підтримував форму на базі мадридського Реала, натякаючи "Королівському клубу" про бажання знову одягнути футболку "вершкових".

Цікаво дізнатись Роналду проти Мессі: стало відомо, коли відбудеться зустріч легенд

Натяки не зрозуміли

Але у Реалі проігнорували натяки футболіста. У мадридському клубі не планували повертати Роналду, який останнім часом відзначається поза межами футбольного поля, а не під час матчів.

Серйозно готувався до трансферу Роналду лише саудівський Аль-Наср, який у підсумку й підписав контракт із Кріштіану.

Клуб із Саудівської Аравії підписав контракт із португальцем до кінця червня 2025 року. Аль-Насру нападник дістався безкоштовно. За повідомленнями ЗМІ, Роналду у рік отримуватиме у новій команді 90 мільйонів доларів. Додатково ще буде 110 мільйонів від комерційних та спонсорських угод. Загалом Роналду зароблятиме за рік 200 мільйонів доларів.

План футболіста продовжити виступи у Лізі чемпіонів провалився. Але і претендентів на нього з Європи особливо не було. У пресі фігурувала інформація, що один учасник ЛЧ зацікавлений у придбанні Роналду, але все залишилось лише на рівні чуток.