День з історії футболу

3 роки тому 26 травня у Києві на НСК "Олімпійський" Реал взяв трофей найпрестижнішого клубного турніру Європи. "Королівський клуб" переміг Ліверпуль у фіналі Ліги чемпіонів 3:1.

Перший гол вболівальники побачили аж у другому таймі. На 51-й хвилині Бензема скористався безглуздою помилкою голкіпера Ліверпуля. Однак вже за чотири хвилини англійський клуб зрівняв цифри на табло. Голом відзначився Мане після розіграшу з кутового.

Далі у матчі була феєрія від Бейла. Спершу Гарет красивим ударом через себе знову вивів Реал уперед. А вже на 84-й хвилині ввалієць наважився на дальній удар. Гравець "вершкових" оформив дубль після ще однієї помилки воротаря Лоріса Каріуса.

Мадридський Реал здобув трофей Ліги чемпіонів. Фінальне протистояння відвідало близько 20 тисяч іноземних фанатів. Загалом на поєдинку було присутньо понад 61 тисяча вболівальників.