Український боксер здобув перемогу в дуже близькому поєдинку. Він виграв роздільним рішенням суддів – 115:112, 113:114, 114:113.

Читайте також "Великий боксер своєї епохи": ексчемпіон назвав фаворита реваншу Усик – Ф'юрі

Ф'юрі мотивує перемога

Наразі обидва боксери відновлюються від битви, яка, за словами Едді Хірна, забрала в них багато здоров'я. Попереду Усика та Ф'юрі очікує реванш.

Відомий промоутер Френк Воррен прокоментував майбутню подію. Він відреагував на слова експерта Саймона Джордана, який заявив, що "Циганський король" хоче провести другий бій з українським чемпіоном заради спокути.

"Я не розумію цієї "спокути". Хіба в першому бою було щось таке, за що йому має бути соромно? Один суддя віддав перемогу йому, два інші – Усику. Хто б що не говорив, але всі бачили, що це був рівний бій.

Ніякого спокутування не потрібно, адже Тайсон не програв з великою перевагою Усика та не був нокаутований. У нього були проблеми у дев'ятому раунді, але він подолав їх. Тайсон хоче провести реванш, тому що відчуває, що може виграти цей бій", – сказав Воррен.

Нагадаємо, що наприкінці червня Олександр Усик відмовився від чемпіонського пояса IBF, яким тепер володіє Даніель Дюбуа. Тож битва у столиці Саудівської Аравії проти Тайсона Ф'юрі не матиме статусу за абсолют.