Олександр Усик здобув історичну перемогу в Ер-Ріяді над непереможеним велетнем Тайсоном Ф'юрі. Українець став абсолютним чемпіоном світу у королівському дивізіоні.

Читайте також Ф'юрі відповів, коли планує повісити рукавички на цвях

Реваншу бути

Поєдинок двох суперважковаговиків запам'ятався великою кількістю яскравих моментів та викликав захоплення у глядачів. Тож повторна зустріч зірок хевівейту обіцяє бути не менш видовищною.

Генеральний директор Top Rank Боб Арум повідомив, що Тайсон Ф'юрі активував пункт про реванш.

Є положення про реванш, і Тайсон скористався цим пунктом. Бій відбудеться або в кінці року, або на початку наступного року. Це відбудеться, знову ж таки, в Ер-Ріяді. Це контракт, який підписали обидва бійці,
– зазначив Арум.

Однак фанатам боксу доведеться трохи зачекати. Повторний мегафайт відбудеться пізніше, ніж планувалося.

"Я знаю, що Тайсон дуже чекає матчу-реваншу. Думаю, напевно, це буде в листопаді-грудні, тому що в жовтні цього не зробиш", – відповів 92-річний промоутер.

Боб Арум додав, що Ф'юрі з нетерпінням чекає реваншу. Британець сподівається повернути усі пояси.

Нагадаємо, що організатор боксерського сезону в Ер-Ріяді Туркі Аль аш-Шейх анонсував повторний бій на жовтень цього року.

Також невизначеною залишається доля титулу IBF. Організація планує забрати пояс та розіграти його у поєдинку Хргович – Дюбуа. Сторона Усика попросила про відтермінування захисту, щоб зберегти пояс та статус абсолютного чемпіона до другого бою з Ф'юрі.