Мадридський Реал в першому таймі віддав ініціативу Манчестер Сіті та піймав суперника на контратаці. Відновити паритет підопічні Гвардіоли зуміли в середині другої половини гри, пише 24 Канал.

На 67-й хвилині поєдинку гравці Манчестер Сіті організували перепасовку поблизу штрафного майданчика. У підсумку м'яч потрапив до Кевіна Де Брюйне, який без роздумів пробив з метрів 20-ти. Тібо Куртуа був безсилий врятувати ворота після пострілу партнера по збірній Бельгії.

Відео голу Де Брюйне

У підсумку поєдинок рівних суперників не виявив переможця і завершився внічию 1:1. Фіналіст Ліги чемпіонів визначиться у матчі-відповіді 17 травня.