Реал на класі переграв Гранаду та впритул наблизився до лідера Ла Ліги Атлетіко: відео

24 грудня 2020, 09:25

У середу, 23 грудня, Реал на власному полі приймав Гранаду у рамках 15-го туру іспанської Ла Ліги. Мадридці без зайвих проблем здолали суперника.

Реал – Гранада 2:0

Голи: Каземіро, 57, Бензема, 90+3

Впевнена перемога фаворита

Головний наставник Реал Зінедін Зідан знову залишив українця Андрія Луніна у запасі та довірив місце у рамці воріт Куртуа. На початку зустрічі помилка Варана мало не призвела до взяття воріт. Але удар Пуертаса був зовсім не точним, пише 24 канал.

Відповідь від Бензема. Француз розстрілював ворота суперників – м'яч пролетів біля стійки. Початок зустрічі видався вкрай швидким. На 38-й хвилині Родріго отримав травму та був змушений покинути поле. Команди так і не зуміли забити бодай один гол у першій 45-хвилинці та пішли за нульового рахунку на відпочинок.

По перерві грала Реала виглядала жвавішою. Асенсіо міг стати автором шедевру у зустрічі. Але м'яч після удару п'яткою від іспанця влучив у стійку. Ще одна гострота атака була біля воріт гостей. Голкіпер двічі став на заваді голу, а третій удар поспіль від підопічних Зідана пролетів значно вище воріт.

На 57-й хвилині "вершковим" вдалось втілити свою перевагу на табло. Каземіро, у стилі Роналду, вистрибнув вище за всіх у штрафному майданчику Гранади та легко прошив сітку воріт після ідеальної передачі від Асенсіо – 1:0.

Бензема не міг піти з поля без забитого гола. Француз у доданий арбітром до матчу час взяв на себе ініціативу, протягнув м'яч до лінії штрафного майданчика та більярдним ударом збільшив рахунок – 2:0.

• Перемога дозволила Реалу наблизитись до лідера Атлетіко. Щоправда, у активі суперника ще два незіграних матчі. "Королівський клуб" за 15 турів здобув 32 очки.
  • Гранада – 7-ма. Її відділяються лише три пункти від зони Ліги Європи.