В неділю, 21 квітня, в чемпіонаті Іспанії відбудеться центральний матч 32 туру Ла Ліги. В рамках дербі Ель Класіко мадридський Реал прийме каталонську Барселону, пише 24 канал.

До теми Чемпіонське Ель Класіко для Луніна: Реал має всі шанси остаточно добити Барселону

Чемпіонська агонія Барси

Інтрига у боротьбі за перемогу в Ла Лізі близька до того, щоб зникнути. За сім турів до фінішу сезону Реал має солідний гандикап у 8 очок над Барселоною. При цьому очна дуель команд відбудеться як раз на "Сантьяго Бернабеу".

Мадридців влаштує непрограш у дербі. При цьому навіть поразка залишить Реал фаворитом у чемпіонській гонці, адже тоді відставання скоротиться лише до п'яти балів. Команді Анчелотті ще можна буде 1-2 рази втратити очки навіть.

Тим не менше, команда Хаві планує битися до кінця. Каталонці на тижні вилетіли з Ліги чемпіонів, тоді як мадридці провели виснажливі 120 хвилин та серію пенальті з Манчестер Сіті.

Зрештою "бланкос" продовжують боротьбу за євротрофей, тому не виключені і нові втрати очок у Ла Лізі. Приємно, що важливу роль в успіхах Реала відіграє Андрій Лунін. Українець оформив вже 12 кліншитів цього сезону, а також парирував два пенальті в серії проти МанСіті.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Реал – Барселона на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Реал – Барселона. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

РЕАЛ – БАРСЕЛОНА 3:2

Голи: Вінісіус, 18 (пен), Лукас Васкес, 73, Беллінгем, 90+1 – Крістенсен, 6, Фермін Лопес, 69.

РЕАЛ: Лунін – Васкес, Рюдігер, Чуамені, Камавінга – Кроос, Модрич, Вальверде – Беллінгем – Вінісіус, Родріго.

БАРСЕЛОНА: тер Штеген – Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу – Крістенсен, Де Йонг, Гюндоган – Ямал, Левандовський, Рафінья.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Неймовірний Беллінгем приносить Реалу другу цього сезону перемогу в Ель Класіко в рамках Ла Ліги. Де-факто мадридці вже чемпіони, відстань від каталонців за вісім турів до фінішу складає 11 очок. БРАВО!

90+1 хвилина

ГООООООЛ. ДЖУД БЕЛЛІНГЕМ!!! Схоже, англієць вириває перемогу для Реала. Хавбек у контратаці замкнув простріл Васкеса, розстрілявши ворота тер Штегена. 3:2

Відеоголу:

90 хвилина

Чотири хвилини додано.

90 хвилина

Кубарсі збив Беллінгема та отримав жовту картку.

89 хвилина

Сильно не щастить Реалу! Беллінгем та Хоселу завдавали ударів по суті в притул після штрафного. Англієць потрапив у захисника, а іспанець пробив повз.

87 хвилина

Реал не підпускає каталонців до своїх воріт та сам подекуди вибігає у небезпечні контратаки. Гра йде за його сценарієм.

84 хвилина

Модрич б'э ззаду по ногах Феліша та отримує жовту картку.

82 хвилина

Вінісіус йде з поля, замість нього зіграє Хоселу.

79 хвилина

Супермомент у Реала. Лунін сильним вибиванням вивів Вінісіуса віч-на-віч із тер Штегеном, але бразилець зблизився із кіпером та пробив прямо в нього.

77 хвилина

Вінісіус та Кунде сильно посварились після жорсткого контакту у грі та отримали по жовтій картці.

75 хвилина

Мілітао вийшов замість Родріго. Анчелотті сідає в оборону.

73 хвилина

ГОООООЛ. Реал знову доволі швидко відновлює паритет. Канселу впустив Лукаса Васкеса у своєму майданчику, який відгукнувся на пас ВІнісіуса та розстріляв ворота тер Штегена. 2:2

Відео голу:

72 хвилина

Перші заміни від Анчелотті. Браїм Діас та Фран Гарсія вийшли замість Тоні Крооса та Едуардо Камавінги.

69 хвилина

ГОООООЛ. Барселона вийшла вперед! Ямал непогано чи то прострілював, чи то пробивав. Лунін парирував удар Ламіна, але м'яч відлетів у ноги Ферміну Лопесу. Каталонця не встигли накрити і той розстріляв ворота впритул. 1:2

Відео голу:

67 хвилина

Момент у Барси! Феррана Торреса вивели на побачення із Луніним, але іспанець примудрився пробити повз з близької відстані.

64 хвилина

Хаві робить ще дві заміни, освіжаючи напад. Левандовський та Рафінья йдуть відпочивати, замість них вийшли Ферран Торрес та Жоу Феліш.

60 хвилина

Фермін Лопес впав у майданчику Реала після боротьби корпус в корпус із Рюдігером. Суддя не побачив порушення правил з боку німця.

57 хвилина

Вінісіус на швидкості вбіг у майданчик Барселони, але під час удару м'яч зрізався у нього з ноги.

55 хвилина

Реал організував кілька непоганих атак, але вони так і не завершились ударами.

51 хвилина

Дальній постріл від Беллінгема виявився сильним, але очікуваним для тер Штегена.

48 хвилина

Ямал завдав крученого удару. Лунін спокійно забрав м'яч до рук.

46 хвилина

Заміна в перерві у Барселони. Фермін Лопес вийшов замість Крістенсена.

Початок другого тайму

Перерва завершилась, команди знову на полі. Продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди йдуть відпочивати за рівного рахунку – 1:1.

45+7 хвилина

Заміна у гостей. Де Йонга замінив Педрі.

45+5 хвилина

Френкі Де Йонг отримав серйозну травму. Нідерландця винесли на ношах.

45+3 хвилина

Барселона неприємно обрізалась в центрі поля. Лише самовідданий підкат Крістенсена врятував команду від голу Родріго.

45+1 хвилина

Удар Гюндогана зі штрафного був трохи неточним. Вище воріт

45 хвилина

Суддя додав 4 хвилини.

43 хвилина

Модрич несильно б'є з лінії майданчика. Точно в руки тер Штегену.

40 хвилина

Родріго трохи не вистачило, щоб замкнути простріл Вінісіуса.

38 хвилина

Лунін встиг випередити Левандовського під час подачі від Канселу.

35 хвилина

Рафінья зі стандарту пробив трохи вище воріт.

32 хвилина

Камавінга збив Ямала на вході у карний майданчик та побачив перед собою жовту картку.

28 хвилина

Знову небезпечний кутовий! Ямал підсік м'яч після прострілу і Лунін ледь встиг винести м'яч майже з-за лінії воріт. Судді дві хвилини перевіряли на VAR, чи перетнув м'яч. Зрештою рішення на боці Реала.

25 хвилина

Знову небезпека від Барселони після кутового. Араухо пробивав головою, але м'яч полетів вище воріт.

22 хвилина

Камавінга красиво обіграв Ямала та увійшов у чужий майданчик, але був зупинений Араухо.

18 хвилина

ГОООООЛ. Вінісіус точно б'є з позначки та зрівнює рахунок. Марк-Андре тер Штеген майже дотягнувся до м'яча. 1:1

Відео голу:

17 хвилина

ПЕНАЛЬТІ. Васкес пройшов Канселу у чужому майданчику та на замаху прибрав Кубарсі. Молодий гравець Барси збив Лукаса.

15 хвилина

Ямал пройшов Камавінгу та забіг у карний майданчик господарів. Простріл Ламіна перехопив Лунін.

13 хвилина

Знову Вінісіус в епіцентрі. Бразилець відгукнувся на подачу Крооса зі штрафного, але головою пробив вище воріт.

9 хвилина

Вінісіус відгукнувся на простріл Чуамені, але з непоганої позиції вистрілив вище воріт.

6 хвилина

ГОООООЛ. Барса виходить вперед. Обрізка Вінісіуса призвела до кутового. Рафінья точно подав на Крістенсена, який вразив вже порожні ворота. Лунін помилився на виході та не дотягнувся до м'яча. 0:1