Також роботу Гутцайта розкритикувала легендарна українська гімнастка Стелла Захарова. Раніше вона критикувала попереднього очільника НОК Сергія Бубку, який втік з України у перші дні повномасштабного вторгнення.

Відзначимо, що ухвала уряду стала реакцією на рекомендацію МОК щодо повернення російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

Бойкот українських спортсменів – не вирішення усіх проблем

Ще раніше українські спортсмени почали реагувати на можливий бойкот, який запропонував Гутцайт. Наприклад, одна з найбільш титулованих фехтувальниць планети Ольга Харлан заявила, що хоче виступити на Олімпіаді-2024 у Парижі. Хоча не уявляє, як буде стояти поруч з опонентами країн-агресорів. Але бойкот, це аж ніяк не розв'язанням усіх проблем.

Спортивний гімнаст Олег Верняєв, який повернувся до тренувального процесу після допінг-скандалу запевнив, що українські спортсмени повинні їздити на турніри та воювати на своєму фронті, поки наші захисники знищують ворога на передовій. А бойкот змагань лише доведе росіян, що ми боїмось Росії та суперництва з нею на спортивній арені.