Правами на трансляцію матчів Ліги чемпіонів в Україні володіє винятково група каналів "Футбол 1/2/3". Саме на каналі "Футбол 1" і буде пряма трансляція матчу ПСЖ – "Баварія", пише 24 канал.

До теми: ПСЖ – Баварія: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів

Початок трансляції матчу ПСЖ – "Баварія" о 21:45, сам матч розпочнеться о 22:00.

О 20:45 на телеканалі "Футбол 1" розпочнеться програма "Ніч Ліги чемпіонів", яка передуватиму фінальній грі. У ній експерти оцінять шанси команд завоювати титул найсильнішої команди Європи.

Де дивитися матч ПСЖ – "Баварія" онлайн

Дивитися легально онлайн матч ПСЖ – "Баварія" можна на відеосервісі Oll.tv. Однак доступ до трансляції платний та вимагає реєстрації. Абонемент на перегляд матчів каналів "Футбол 1/2/3" обійдеться в 109 гривень на місяць. Ці ж канали, а також додатково Setanta Sport обійдеться в 139 гривень на місяць.

До речі: Хто стане переможцем Ліги чемпіонів – ПСЖ чи "Баварія": прогноз букмекерів на фінал

Компанія також пропонує підписку xtra sport oll inclusive, куди входять не лише спортивні канали. Однак вона обійдеться у 189 гривень на місяць.

Матч онлайн можуть переглянути й власники договорів з інтернет-провайдером "Воля". У них є можливість дивитися матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи в їх додатку "Воля TV" за 29 гривень на 30 днів. За доступ до більшої кількості спортивних каналів абонплата становить 59 гривень на 30 днів.