Зінченко: Усі ви – фантастичні особистості

22 липня Олександр Зінченко був офіційно презентований у футболці лондонського Арсенала. Український футболіст вже навіть встиг дебютувати за "канонірів" у лондонському дербі на зборах у США проти Челсі (4:0).

Цікаво дізнатись Зінченко привідкрив завісу своєї позиції в Арсеналі

Влада Седан, дружина футболіста, зробила велике інтерв'ю з Олександром, у якому поговорили про зворушливий відхід із МанСіті, трансфер в Арсенал, першу зустріч із командою, посвяту та майбутні плани у новому клубі.

У відео потрапив фрагмент прощальної промови Зінченка з персоналом, футболістами та тренерським штабом "містян". Спершу слово дали головному наставнику клубу Пепу Гвардіолі. Титулований спеціаліст тепло обійняв Олександра, який розплакався.

Свою промову українець розпочав з того, що обіцяв не плакати, але відхід із Сіті є дуже складним рішенням у його футбольному житті. Лівий захисник побажав вже колишній команді удачі та подякував за все, що вона зробила для нього та його родини.

Олександр хотів бути лаконічним, адже усі у Сіті і так знали про його любов до клубу. Зінченко розповів дружині, що через емоції не зміг сказати усього, що перед цим планував. Він не був готовий до такого моменту, але це життя, і воно продовжується.

Наприкінці промови український футболіст попросив МанСіті продовжувати крокувати чемпіонським шляхом на не сходити з нього.

Єдина річ, яку я би хотів сказати вам усіх, це те, щоб ви продовжували залишатись тими, хто ви є наразі. Продовжували й надалі робити те, що ви робите. І ви обов'язково досягнете того, про що мрієте. Усі ви – фантастичні особистості. Дякую Богу, що я знаю вас усіх особисто. І, звичайно ж, я вас усіх дуже люблю. Ви назавжди будете тут, у моєму серці,
– сказав Зінченко.

Інтерв'ю Влади Седан із Олександром Зінченком (момент промови футболіста з 5:09)

Зінченко зіграє проти МанСіті у новому сезоні

  • "Містянам" українець віддав п'ять років. Футболіст виступав у блакитній футболці з кінця червня 2017 року.
  • У новому сезоні Зінченко зустрінеться з колишніми одноклубниками вже по ту частину футбольного поля. Контракт Олександра з Арсеналом розрахований до кінця червня 2026 року.
  • 18 жовтня Арсенал вдома прийме МанСіті.
  • Вже 5 серпня Зінченко може дебютувати за "канонірів" в офіційному матчі АПЛ. У цей день Арсенал зіграє на виїзді проти Крістал Пелес.