Красюк: Усик – це особистість планетарного масштабу

У ЗМІ з'явилась інформація, що шейхи з Саудівської Аравії можуть заплатити 120 мільйонів доларів гонорару за другий бій проти Джошуа. Промоутер Олександр Красюк спростував ці чутки.

До теми Промоутер Джошуа розповів, які країни претендують на реванш проти Усика

Промоутер українського боксера назвав свого підопічного особистістю планетарного масштабу, у якого шалена аудиторія по усій планеті. Завдяки спорту Усик прославляє рідну Україну та показує усім незламність українського народу.

"Усик – це особистість планетарного масштабу. Його аудиторія вимірюється сотнями мільйонів людей на всій планеті. Спорт глобальний, і Сашко має унікальну можливість і світову трибуну для того, щоб закликати весь світ об’єднається навколо України з метою зупинити війну і повернути мир у нашому домі. Вся планета має знати, що Україна – це країна вільних, сильних, високодуховних та вольових людей. Мало хто має можливості донести такі меседжі. І Олександр робить це через спорт", – розповів промоутер.

"Прийняв непросте, але правильне рішення"

Красюк прокоментував рішення Усика покинути Україну під час війни заради реваншу проти Джошуа. За його словами, такий вчинок був складним для боксера, який з перших днів війни поповнив ряди тероборони Київської області.

Олександр прийняв непросте, але правильне рішення. Його мета виходить далеко за межі рингу. Моральний дух на висоті, мотивація зашкалює. З Божою допомогою переможемо,
– зізнався Красюк.

Промоутер українського чемпіона світу не виключив, що бій проти Ентоні може прийняти Саудівська Аравія, але він заперечив гонорар у 120 мільйонів доларів.

Усик після реваншу повернеться в Україну

  • Другий поєдинок проти британця відбудеться десь на початку літа 2022-го.
  • Наразі Усик перебуває у Чехії, куди виїхав із України. Його родина переїхала в Іспанію.
  • У Чехії Олександр відвідав товариський матч житомирського Полісся, у складі якого здійснив свою футбольну мрію – дебютував у професіональній команді.
  • Усик впевнений, що на ринзі він принесе Україні більше користі, ніж зі зброєю у руках у столиці.