Хірн: Приблизно у середині лютого

Контракту про реванш ще немає, а підготовка ображеного Ентоні Джошуа вже незабаром розпочинається. Едді Хірн розповів деталі подій, які будуть навколо тренувального процесу.

Варто прочитати Це жадібність, – Ф'юрі відреагував на відмову Джошуа та Уайта від відступних

За його словами, Джошуа особисто представить загалу нового тренера, який готуватиме Ентоні до другого бою з Олександром Усиком. А його підготовка розпочнеться у лютому 2022 року.

Думаю, що офіційна підготовка розпочнеться за два – три тижні. Приблизно у середині лютого,
– сказав промоутер британця.

Хірн заявив, що є лише одне питання, яке стосується реванш з українцем: "Еол та де відбудеться бій з Усиком?".

Менеджер Джошуа заговорив про орієнтовне місце проведення та дату протистояння. Хірн назвав легендарну арену "Вемблі" та місяць квітень.

Що відомо про реванш Усик – Джошуа

  • Олександр Усик святкував перемогу у першому поєдинку проти Ентоні Джошуа. Сталось це на очах рідних фанатів британця – у Лондоні.
  • Після чого Ентоні активував опцію реваншу та після чого почав робити гучні заяви про перемогу. Боксер із Великої Британії знайшов винного у своїй поразці. Ним став тренер бійця, тому Джошуа зайнявся пошуком нового спеціаліста.
  • Сам українець говорив, що вони поки що ще далекі від реваншу. Однак його промоутер Олександр Красюк запевнив, що зустріч із Ентоні – пріоритет Усика.
  • У цю дуель міг втрутитись Тайсон Ф'юрі, але Джошуа не став брати відступні, щоб відступити у сторону. За що отримав "на горіхи" від свого земляка Ф'юрі.