Прометей (Україна) – Промітеас (Греція) 80:57 (25:16, 18:13, 19:11, 18:17)

На стадії чвертьфіналу Єврокубка у столиці Латвії Ризі Прометей провів домашню зустріч із грецьким Промітеасом. Переможець протистояння отримував путівку до півфіналу турніру, пише 24 Канал.

Прометей не помітив суперника

На попередній стадії підопічні Ронена Гінзбурга перемогли німецький Гамбург (87:79). На шляху до півфіналу українській команді протистояв грецький Прометеас.

До звітного поєдинку Прометей підійшов у статусі чемпіона об'єднаної Латвійсько-естонської ліги (LEBL). Тож тепер вони могли повністю зосередитися на євротурнірі.

Вже на старті поєдинку номінальні господарі захопили ініціативу. На велику перерву баскетболісти Прометея пішли з перевагою +14 очок.

Домінування українського клубу продовжилося і після 15-хвилинної перерви. "Червоно-білі" постійно збільшували перевагу над суперником, завершивши поєдинок з рахунком 80:57.

Найрезультативнішим баскетболістом Прометея став американський форвард Діджей Стефенс. Він набрав 17 очок.

Що далі

26 квітня на "Арені Рига" "Прометей" у пiвфiналi зіграє з турецьким клубом Тюрк Телеком. У чвертьфіналі турки перемогли з рахунком 86:76 німецький Ратіофарім Ульм. А в основній частині турніру Тюрк Телеком став другою найкращою командою групи В.