29 квітня на лондонському стадіоні "Вемблі" повинен відбутися бій за абсолютне чемпіонство між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі. Проте сторони досі не можуть погодити фінансові деталі контракту. Справа повинна зрушитися з місця після останнього попередження глави боксерської асоціації WBA Хільберто Мендоси.

Читайте також Смерть іде за Тайсоном: дружина Усика веселим мемом потролила Ф'юрі – фото

WBA встановила термін для узгодження бою за абсолют

Президент WBA визначив останній дедлайн для погодження поєдинку. Якщо представники боксерів не оголосять про підписання контракту, тоді Усик зустрінеться з обов'язковим претендентом на пояс асоціації Даніелем Дюбуа.

Оновлення з приводу бою Усик – Ф'юрі. Останній термін WBA для отримання підписаних контрактів на цей бій – 1 квітня. Інакше буде призначено обов'язкові переговори [Усика] з Дюбуа,
– написав Мендоса у Twitter.

  • Нагадаємо, що Тайсон Ф'юрі постійно вигадує нові умови до Усика.
  • Спочатку "Циганський король" поставив ультиматум Усику – розподіл гонорару у співвідношенні 70% на 30% на користь британця.
  • Український чемпіон погодився на пропозицію Ф'юрі, але нагадав про обіцянку виділити 1 мільйон фунтів на допомогу Україні.
  • Нагадаємо, що пояс WBC, яким володіє Тайсон Ф'юрі, залишається єдиним, який потрібен Олександру Усику для здобуття звання абсолютного чемпіона світу.