На відміну від попереднього тижня, цього разу матчі були більш результативними. У них було забито 12 м'ячів і деякі з них виглядали дійсно ефектно.

Найкращі голи тижня в ЛЧ

До підсумкового списку претендентів потрапили:

1. Кіліан Мбаппе з влучним ударом в дальній кут у ворота Реал Сосьєдада
  2. Мануель Аканджі з ефектним пострілом в один дотик після подачі кутового проти Копенгагена
  3. Мохамед Елюнуссі, який забив єдиний гол Копенгагена в ворота Манчестер Сіті після красивої атаки з асистом п'ятою
  4. Вирішальний гол Вінісіуса Жуніора проти Лейпцига, який вивів Реал у чвертьфінал.

Претенденти на найкращий гол тижня в ЛЧ: дивіться відео

Проголосувати за найефектніший гол можна на офіційному сайті УЄФА.

Зазначимо, що за підсумками цього тижня визначилися перші учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів у сезоні-2023/2024. Ними стали: ПСЖ, Баварія, Реал та Манчестер Сіті. Ще 4 клуби до них доєднаються протягом 12-13 березня.