Джокович: Було нелегко

За словами тенісиста, помилка у візовій декларації не була навмисною. Спортсмен поділився своїми переживаннями щодо цієї ситуації.

До слова Влада Сербії визначила, чи використовував Джокович підроблений COVID-тест

Я був дуже засмучений тим, як усе закінчилося для мене в Австралії. Було нелегко. Безумовно, помилка у візовій декларації не була навмисною. Це визнав та підтвердив федеральний суд і сам австралійський міністр імміграції,
– сказав Джокович.

Титулований тенісист наголосив, що його депортація була зумовлена тим, що влада Австралії турбувалася про те, що Новак може спровокувати антивакцинаторські настрої.

"Насправді люди, певно, не знають, що мене депортували з Австралії не на підставі відсутності щеплення, або порушення якихось правил, або помилки у візовій декларації. Все це було фактично схвалено та підтверджено федеральним судом Австралії та міністром імміграції.

Причина моєї депортації з Австралії в тому, що міністр імміграції на свій розсуд анулював мою візу на підставі того, що, на його думку, я можу спровокувати в країні або місті антивакцинаторські настрої, з чим я абсолютно не згоден", – зазначив Новак.

Депортація Джоковича з Австралії

  • На початку січня Джокович прилетів до Мельбурна для участі в Australian Open.
  • В аеропорту тенісист не зміг пройти паспортний контроль. Причиною стала плутанина з оформленням візи. До того ж тенісист не мав щеплення проти коронавірусу.
  • Прикордонники анулювали візу та затримали Новака. Серб подав апеляцію та виграв її, після чого ануляцію візи було скасовано.
  • Потім виявилося, що міністр імміграції може особисто розгляну цю справу і, користуючись своїми повноваженнями, може повторно скасувати візу тенісиста, що він і зробив. Після чого Джоковича депортували з Австралії.