Сумна звістка з'явилась 29 грудня. Свої останні дні Пеле провів у колі рідних в лікарняній палаті госпіталю Альберта Ейнштейна у Сан-Паулу.

До теми Золота труна, рідні вже у лікарні: у Бразилії готуються до смерті легендарного Пеле

Світ вшановує пам'ять Пеле

Весь світ оплакую велику втрату футбольної легенди. Тепер Пеле возз'єднався з Дієго Марадоною на небі. Футбольні зірки та інші впливові люди з усього світу висловлюють співчуття родині Пеле.

У Ріо-де-Жанейро теж вшанували пам'ять колишнього нападника. Статую Христа-Спасителя підсвітили кольорами національного прапора Бразилії, за яку яскраву виступав "Король футболу". Він досі залишається єдиним у світі футболістом, який тричі перемагав на чемпіонаті світу (у 1958, 1962 і 1970 роках).


Вшанування Пеле / Фото з твітеру Relevo

Останні дні у житті "Короля футболу"

  • Протягом довгих років Пеле боровся з раком. Восени 2021 року колишній нападник переніс операцію з видалення пухлини в товстому кишківнику. Але хірургічне втручання не покращило стан здоров'я футболіста.
  • Бразилець приймав курси хімієтерапії, які згодом перестали допомагати. Це з'ясувалось під час останнього позапланового візиту у лікарню.
  • На жаль, рак продовжував прогресувати, а Пеле ставало все гірше. Останні дні футболіст провів у паліативі у колі рідних. Лікарі повідомили, що Пеле залишились жити недовго, він встиг провести із сім'єю Різдво, яке стало для легенди останнім.
  • На рідному стадіоні Сантос ще завчасно почав готуватись до смерті легенди. У центральному колі стадіону "Віла Бельміро" встановили великий намет, у якому стоїть золота труна, по боках якої зображення бразильця.