Можливі версії смерті Вірчиса

Основними версіями смерті боксера є скоєння самогубства або ж доведення до самогубства.

Читайте також Катастрофа для сім'ї, – донька Вірчиса відреагувала на смерть батька

Основними із них є вчинення самогубства або ж доведення до самогубства. У рамках кримінального провадження опитуються рідні Володимира Вірчиса, його друзі та знайомі, свідки та очевидці події,
– йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці перевіряють інформацію про те, чи мав Вірчис із кимось неприязні відносини або ж боргові зобов’язання.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією – умисне вбивство з позначкою "самогубство".

Що відомо про смерть боксера

  • ЗМІ повідомили про смерть Вірчиса у четвер, 28 січня. Володимир – колишній боксер важкої ваги, влітку йому мало виповнитися 49 років.
  • Тіло спортсмена знайшли із зашморгом на шиї. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство, але з позначкою "самогубство".
  • На початку січня чоловік опублікував у соцмережі допис, в якому просив про допомогу. Він закликав поділитися досвідом тих, хто у відчаї після того, як "кинули" близькі друзі.
  • Денис Казанський зауважив, що напередодні смерті Вірчис приходив на суд до Владислава Мангера, з яким раніше товаришував. Чоловік вимагав, аби той повернув йому борг.