За даними журналістів, у Вірчиса була депресія, яка і могла підштовхнути його до страшного вчинку.

Детальніше Помер відомий український боксер Володимир Вірчис, – ЗМІ

Про психологічний стан боксера може свідчити й один з його постів у фейсбук, датований 5 січня. Там він звертається по допомогу.

Напевно знайдуться, не дай Боже, звичайно, люди, які доходили до стану відчаю, після того, як їх "кинули" близькі друзі на довірі? Чи можна стартувати з 0? Руки є, ноги є, мозку трохи не вистачає.) Поділіться гірким досвідом, я думаю багатьом цікаво буде, просто соромляться... Якщо що, пишіть у приват. Дещо дивно виглядає, коли боксери за допомогою звертаються,
– написав тоді Вірчис.

Деталей смерті Вірчиса поки немає. За повідомленням журналістів, він в четвер, 27 січня, вийшов з дому і не повернувся.

  • Володимиру Вірчису було 48 років.
  • На професійному ринзі боксер провів 28 боїв і здобув 26 перемог. 21 перемога була здобута нокаутом.
  • Останній бій на професійному ринзі Вірчис провів 24 жовтня 2009 року, здолавши Едгарса Калнарса.
  • Володимир Вірчис був інтерконтинентальним чемпіоном за версією IBF (2003 – 2004), інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBO (2005 – 2006).
  • У 2008 році міг битися проти Віталя Кличка за пояс чемпіона світу за версією WBC. Але програв це право кубинцю Хуану Карлосу Гомесу.

Текст публікації Володимира Вірчиса у фейсбуці:

"Привет, Друзья. А наверняка найдутся, не дай Бог конечно, люди, которые доходили до состояния отчаяния, после того, как их подшвырнули близкие друзья на доверии? Можно ли стартануть с 0? Руки есть, ноги есть, мозгов немного не хватает.) Поделитесь горьким опытом, я думаю многим интересно будет, просто стесняются.) Алкоголь и наркотики не предлогать). Может вместе что-то придумаем? Если что, пишите в личку. Немого странно выглядет, когда боксёры за помощью обращаются)".