Євро-2020 у розпалі: які збірні вийшли в плей-офф турніру

22 червня 2021, 00:01

Груповий етап Євро-2020 у самому розпалі – 24 збірні борються за вихід у плей-офф турніру. Які команди подолали цей рубіж – читайте на Спорт24.

Згідно з регламентом змагань, до 1/8 фіналу чемпіонату Європи виходять по два кращих колективи з кожної групи, а також чотири найкращі збірні, які посіли третє місце.

Актуально За крок від плей-офф: анонс вирішального матчу Євро-2020 Україна – Австрія

Італія першою вийшла в плей-офф

У середу, 16 червня, у рамках другого туру групи F зустрілися збірні Італії та Швейцарії. "Скуадра адзурра" не зустріла спротиву від суперника та перемогла з рахунком 3:0.

Цікаво, що своєму у першому поєдинку на Євро-2020 італійська команда здобула звитягу над Туреччиною з таким самим результатом. Це дозволило італійцям стати першою командою, яка вийшла у плей-офф турніру.

Бельгія стала другою збірною в 1/8 фіналу

Збірна Бельгії 17 червня зіграла свій другий поєдинок на Євро-2020. Цього разу суперниками "червоних дияволів" стала Данія, яка вийшла на гру, як на останній бій та відкрила рахунок у зустрічі на 2 хвилині.

Оговтавшись від стартового натиску опонентів, бельгійці у другому таймі здійснили камбек. Азар – Де Брюйне – Азар створили на трьох 2 голи та принесли перемогу і вихід у плей-офф чемпіонату Європи своїй збірній.

Найбільш емоційний момент у зустрічі – 10 хвилина, на якій увесь стадіон аплодував Крістіану Еріксену. В матчі проти Фінляндії у хавбека зупинилося серце просто на полі. На щастя, медики змогли врятувати йому життя.

У трійці лідерів – Нідерланди

Нідерланди забезпечили собі вихід у плей-офф Євро-2020 в матчах проти збірних України та Австрії.

Уельс зіграє в 1/8 фіналу

Четвертим учасником плей-офф стала збірна Уельсу. За підсумками групового етапу валлійці посіли друге місце в групі A. Хоча могли претендувати на перше місце у цьому квартеті. Але для цього треба було обігрувати італійців. Натомість матч закінчився мінімальною перемогою "скуадро адзурра".

При цьому Уельс набрав чотири очки, як і збірна Швейцарії. Але обійшов суперників за кращою різницею забитих та пропущених голів.

Австрія переграла Україну та вийшла у плей-офф

У матчі третього туру групи C на Євро-2020 збірна Австрії мінімально переграла Україну з рахунком 0:1.

В 1/8 фіналу турніру Австрія протистоятиме Італії, яка першою кваліфікувалася у наступний етап Євро-2020.

Данія розгромила Росію та зіграє в 1/8

У фінальному поєдинку квартету B збірна Данії знищила Росію з рахунком 4:1.

"Пурпурова гвардія" завоювала путівку в плей-офф і викинула росіян з Євро-2020.

Читайте про матч Данію нарешті прорвало – просто на Росію: відеоогляд матчу Євро-2020