Згідно з регламентом змагань, до 1/8 фіналу чемпіонату Європи виходять по два кращих колективи з кожної групи, а також чотири найкращі збірні, які посіли третє місце.

Актуально За крок від плей-офф: анонс вирішального матчу Євро-2020 Україна – Австрія

Італія першою вийшла в плей-офф

У середу, 16 червня, у рамках другого туру групи F зустрілися збірні Італії та Швейцарії. "Скуадра адзурра" не зустріла спротиву від суперника та перемогла з рахунком 3:0.

Цікаво, що своєму у першому поєдинку на Євро-2020 італійська команда здобула звитягу над Туреччиною з таким самим результатом. Це дозволило італійцям стати першою командою, яка вийшла у плей-офф турніру.

Бельгія стала другою збірною в 1/8 фіналу

Збірна Бельгії 17 червня зіграла свій другий поєдинок на Євро-2020. Цього разу суперниками "червоних дияволів" стала Данія, яка вийшла на гру, як на останній бій та відкрила рахунок у зустрічі на 2 хвилині.

Оговтавшись від стартового натиску опонентів, бельгійці у другому таймі здійснили камбек. Азар – Де Брюйне – Азар створили на трьох 2 голи та принесли перемогу і вихід у плей-офф чемпіонату Європи своїй збірній.