Данія – Бельгія 1:2

Голи: Юссуф, 2 – Азар, 55, Де Брюйне, 70

• У першому турі бельгійська збірна знищила Росію на Євро-2020 із рахунком 3:0. Дубль Лукаку та гол Менью приніс перемогу бельгійській команді. Росіяни просто нічого не могли створити поблизу воріт суперника.
  • Зустріч Данії та Фінляндії назавжди увійде в історію чемпіонату Європи. Звичайно, що не грою, а жахливим інцидентом із Крістіаном Еріксеном, у якого зупинилось серце прямо під час матчу. Поєдинок був призупинений та відновився у той же день на прохання самого Еріксена. Після відновлення гри фіни одного разу відзначились у воротах суперника та здобула перемогу (1:0).

Початок матчу був шокуючим для гостей. Футболісти Данії кинулись в атаку та вже на 2-й хвилині розмочили нулі на табло. Юссуф скористався помилкою захисту, вийшов на вільний простріл та переграв Куртуа – 1:0.

Футболісти збірної Бельгії все ніяк не могли знайти свою гру. Дамсгорд показав високий рівень техніки, пройшов крізь оборону та наважився на удар – м'яч пролетів поруч з володіннями Бельгії.

• Наприкінці зустрічі бельгійці почали більше тиснути на ворота суперника. Але команда на чолі з Лукаку не змогла зрівняти рахунок до перерви.

Після відпочинку на 55-й хвилині бельгійці зрівняли цифри на табло. Лукаку протягнув м'яч до воріт суперника, віддав на Де Брюйне. Капітан команди побачив вільного Азара, який перебував у кращій позиції, та спрямував м'яч вже у порожні ворота – 1:1.

Вже на 71-й хвилині все у свою ноги взяв Де Брюйне. Лідер бельгійської команди відгукнувся на передачу та бездоганно пробив з меж штрафного під стійку – 1:2.