Розпочав підготовку до нового сезону

30-річний біатлоніст знову зможе займатись своєю улюбленою справою. Міністерство молоді та спорту України домовилось із Нацгвардією щодо звільнення Дмитра Підручного від служби.

Цікаво прочитати Бринзаку простіше закрити дірки росіянами, ніж вирощувати своїх, – Підручний

Біатлоніст вже приєднався до команди "А", яка з 29 травня розпочала тренувальний збір у Сянках, що на Львівщині. Підручний розпочав підготовку до нового сезону.

Разом із Дмитром у складі збірної готуються ціла група біатлоністів – Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Прима, Тарас Лесюк та Денис Насико.

На зборах у Львівській області чоловіки будуть тренуватись до 15 червня. Після чого підопічні Юрая Санітри повинні поїхати у Німеччину.

Разом із чоловічою командою у Сянках тренуються ще три біатлоністки – Ірина Петренко, Анна Кривонос та Анастасія Меркушина.

Щодо інших дівчат, то лідерка жіночої команди Юлія Джима та Дар'я Блашко готуються індивідуально. Наразі дівчата у Словенії. Капітан Олена Білосюк ще служить у Нацгвардії.

Підручний критикував президента Федерації біатлону України

  • Капітан чоловічої збірної був у списку тих, хто негативно відзивався про Володимира Бринзака, який відбуває останній термін на посаді очільника Федерації біатлону України.
  • Підручний заявляв, що Бринзаку було лише брали готових біатлоністів із Росії, ніж виховувати своїх та робити ставку на них. Це було після скандалу навколо президента Федерації з натуралізованими біатлоністками.
  • Дмитро розповів історію про російського біатлоніста, який приїжджав у збірну України на перегляд. Він ледь не потрапив у команду, хоча за рівнем був гіршим за найслабших юніорів.
  • З'являлась інформація, що начебто біатлоніст із Тернополя буде балотуватись на посаду глави Федерації.