Команда Грема Поттера провально проводить чемпіонат Англії. В останньому поєдинку "сині" зазнали поразки на "Стемфорд Брідж" від Астон Вілли (0:2).

Невтішні оцінки Мудрика

Героєм поєдинку міг стати українець Михайло Мудрик. Один з найшвидших гравців АПЛ мав чудові моменти для взяття воріт в першому таймі. Проте надійна гра воротаря "вілланів" Мартінеса звела нанівець усі зусилля активного Мудрика.

Грем Поттер змушений був замінити українського вінгера на 57-й хвилині матчу, коли "сині" програвали з різницею у два м'ячі.

Невикористані моменти вплинули на оцінку гри Мудрика. Статистичний портал WhoScored поставив Михайлу 5,95. Гіршими були лише троє гравців "синіх": воротар Кепа Аррісабалага (5.23), Рубен Лофтус-Чік (5.88) та Марк Кукурелья (5.9). А от найкращим у Челсі став португалець Жоау Фелікс – 7,81.