На жаль, Україна в останній день Ігор залишилася без медалей. Борець Мураз Мчедлідзе не зміг стати бронзовим призером, поступившись представнику Азербайджану Магомедову Магомедхану.

Дивіться також Церемонія закриття Олімпіади-2024: де та коли дивитися прощання зі змаганнями в Парижі

Кому дісталася честь нести український стяг на закритті Олімпійських ігор

Прапор України на церемонії закриття Олімпіади-2024 нестимуть борець Парвіз Насібов і веслувальниця Людмила Лузан. Обоє стали срібними призерами Ігор.

Веслувальниці Людмила Лузан і Анастасія Рибачок змагалися у півфіналі каное-двійок. Вони стали срібними призерками у жіночих каное-двійках, випередивши на останніх метрах дистанції представниць Канади. Золото забрали китайці.

До фіналу Олімпіади-2024 на каное-одиночках дівчата не дісталися.

Парвіз Насібов програв представникові Ірану в греко-римській боротьбі. Це його друга срібна медаль, першу Насібов виборов на Олімпіаді в Токіо.

Україна посідає 22 місце у загальному медальному заліку.

Пряму трансляцію закриття Олімпіади дивіться на Youtube-каналі Суспільне Спорт, а також телеканалі Перший, Суспільне Спорт і місцевих телеканалах Суспільного.