На етапі Кубка світу з фехтування в грецьких Афінах жіноча збірна України достроково гарантувала собі олімпійську ліцензію на Ігри-2024. Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова захищатимуть честь України в Парижі, пише 24 Канал.

Читайте також Реванш за Афіни: Харлан здобула "золото" Кубка світу з фехтування – відео

У Парижі українські шаблістки спробують повторити тріумф Пекіна-2008

На етапі в Афінах Харлан та компанія здобули срібні медалі в командному заліку. Наразі жіноча збірна Україна з фехтування на шаблях входить у четвірку найсильніших команд загального рейтингу, піднявшись із 5-го місця у попередньому рейтинг-листі.

Навіть якщо українки невдало виступлять на останньому кваліфікаційному етапі в бельгійському Сінт-Нікласі, вони все одно поїдуть на Олімпіаду як володарки європейської квоти.

Олімпійські ігри 2024 пройдуть з 26 липня по 11 серпня наступного року у столиці Франції – Парижі. Українки є олімпійськими чемпіонками Пекіна-2008, головною героїнею того тріумфу є саме Харлан.

Нагадаємо, у липні 2023 року МОК прийняв вольове рішення про кваліфікацію Ольги Харлан на особистий турнір шаблісток у межах Олімпійських ігор 2024.