Українська фехтувальниця впевнена, що український прапор повинен майоріти на Олімпіаді. Ольга Харлан робитиме усе, аби виконати цю "місію".

Варте уваги Треба багато роз'яснень, – Беленюк про заборону участі в змаганнях з росіянами та білорусами

Все для благої цілі

Олімпійська чемпіонка раніше вагалася щодо участі у змаганнях, до котрих можуть бути допущенні білоруси та росіяни, проте схоже, що українська фехтувальниця уже прийняла остаточне рішення. Харлан бажає, аби на міжнародному рівні продовжували говорити про Україну, що і мають робити наші спортсмени.

Я ще спортсменка, я ще тренуюсь і виступаю. Попереду, я сподіваюсь, Олімпіада. Робитиму все, щоб туди потрапити. Ми тренуємося з новим старшим тренером в Італії, де зараз безпечно. Робота кипить, готуємося до Олімпійських ігор. Потрібно, щоб наш прапор підіймався, щоб наш гімн лунав, щоб українські спортсмени були й розповідали про Україну. Як не крути, а спортсмени – це також зв’язок із зовнішнім світом. Я за останній рік дала стільки інтерв’ю закордонним ЗМІ, що, напевно, за все життя стільки не давала,
– розповіла Харлан.

Досягнення української фехтувальниці

  • Ольга Харлан досягла неабияких висот на міжнародній арені. Зокрема Ольга ставала олімпійською чемпіонкою 2008-го року, срібною призеркою Олімпійських ігор-2016 в командній першості, бронзовою медалісткою Олімпійських ігор 2012 та 2016 років в індивідуальній першості.
  • До того ж, Харлан – шестиразова чемпіонка світу та восьмиразова чемпіонка Європи. Ольга здобула звання заслуженого майстра спорту з фехтування, а 29-го березня 2016-го року ім'я Ольги Харлан було вписано у міжнародний Зал слави FIE.