На етапі Гран-прі в Сеулі змагалися три українські фехтувальники: Ольга Харлан, Юрій Цап та Андрій Ягодка. Наші спортсмени змогли взяти участь у змаганнях, оскільки росіян та білорусів ще не допустили до турнірів, пише 24 Канал.

До теми Робитиму все, аби потрапити на Олімпіаду, – Ольга Харлан про свої плани на Париж

Друга "бронза" в сезоні

Українська шаблістка завдяки 10-му місці у світовому рейтингу одразу потрапила у плей-оф раунд, оминаючи груповий етап. На шляху до півфіналу українка по черзі перемогла француженку Сірілль Рю, медалістку Кубків світу і Гран-прі Шао Які з Китаю, Чжон Інхе з Республіки Корея та призерку чемпіонату світу та Європи угорку Анну Мартон.

У півфіналі суперницею 32-річної українки була француженка Сарі Бальцер, яка займає 5 місце у світовому рейтингу. Ольга непогано розпочала поєдинок, виграючи 9:6. Але надалі Харлан нанесла лише один результативний укол, тоді як Бальцер – дев'ять. У підсумку українська фехтувальниця поступилася з рахунком 10:15.

Таким чином, Харлан здобула другу медаль на рівні Гран-прі в сезоні 2023 року. Нагадаємо, що у січні Ольга виграла "бронзу" на етапі в Тунісі. Загалом на рахунку титулованої шаблістки 27 нагород на турнірах серії Гран-прі.