Бій за абсолют проти Тайсона Ф'юрі зірвався, тож усі думки Олександра Усика тепер про майбутній поєдинок. Як відомо, Всесвітня боксерська асоціація (WBA) ухвалила рішення стосовно наступного суперника українського боксера.

Читайте також Поєдинок Усик – Ф'юрі ще можливий: відомий промоутер назвав дві умови для бою за абсолют

Усик чекає на зустріч з Дюбуа

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик у захваті від можливої зустрічі з Даніелем Дюбуа. Цікаво, що бій міг відбутися в день, на який був запланований поєдинок з "Циганським королем".

"Першою стоїть WBA, це Дюбуа. Ми думали відбоксувати 29 квітня, але ми знаємо, що у нього травма коліна. Потім хотіли зробити у варіанті зміни, щоб насамперед вийшла IBF, але це все робочі моменти, і там щось не вийшло.

Напевно, це буде Дюбуа наприкінці літа. Я не говорю, що це 100% відбудеться, але в цьому напрямі працює команда. І Олександр Красюк, і Егіс Клімас у цьому напрямі працюють.

Шикарний план – Британія, Дюбуа, Взагалі клас. Поїду до Британії, я її дуже люблю, мені там подобається. Мої перші великі досягнення були саме у Британії. У Ліверпулі ще по любителям, потім Лондон, "Отамани", потім Ентоні Джошуа. Це місце мені подобається. Мені подобаються фанати, люди", – розповів Усик.