Тоні Беллью вирішив "повангувати" та вгадати переможця двобою Усик – Дюбуа. Британець не віддає перевагу своєму земляку.

Варте уваги Будували під Євро-2012, а відкривав арену Кличко: що відомо про стадіон, де битиметься Усик

Головне не "промахнутись"

Колишній суперник Олександра Усика, котрий свого часу радив українцю завершити кар'єру, змінив свою думку. Беллью вважає, що в Дюбуа, котрий протистоятиме Коту, є тільки один єдиний шанс на перемогу у гучному протистоянні. Решта розкладів перебуває на стороні Усика, який, на думку Тоні, володіє більшою кількістю навичок, що, звичайно ж, повинно стати запорукою успіху.

Ба більше, Беллью навіть зрікся своїх слів. Діло в тому, що британський боксер вважає Олександра найсильнішим боксером у світі на даний момент, котрий здатен побити навіть найнахабнішого бійця. Таким чином, Тоні "ставить" на українця у двобої з Дюбуа. Раніше інший британський боксер Джозеф Джойс віддав належне Даніелю, розхваливши його підготовку до зустрічі, а промоутер Олександра виділив три головні критерії, які можуть стати козирями Дюбуа.

Дюбуа має тільки одну можливість, один шанс на перемогу, і це шанс панчера. Якщо говорити зовсім вже відверто, це єдиний шанс, який я йому даю. У Усика є повний набір навичок. Я просто не думаю, що у світі хоч хтось може побити його. Я завжди вважав, що Усик програє Тайсону Ф'юрі через габарити. Я щиро в це вірив, але тепер я думаю, що він поб'є і Ф'юрі,
– сказав Беллью.

Нагадаємо, що чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик захищатиме титули в поєдинку з "регулярним" чемпіоном WBA Даніелем Дюбуа уже 26-го серпня. За подіями поєдинку можна буде слідкувати за допомогою трансляції MEGOGO.