Олександр Усик та Даніель Дюбуа проведуть бій 26-го серпня на вроцлавському стадіоні "Тарчинська Арена" у Польщі. Сторони промацують одне одного.

Варте уваги "Нехай іде в дупу": Усик висловив про Ф'юрі все що думає після зриву бою за абсолют

Недооцінка може зіграти злий жарт

Промоутер Олександра Усика поділився своїми враженнями від Даніеля Дюбуа. Олександр Красюк переконаний, що британець – дуже сильний опонент, який має низку переваг над українцем. Також промоутер зазначив, що Даніель не страждає від психологічного тиску напередодні зустрічі з Усиком, оскільки Олександр – іменитий боксер.

Красюк пояснив свою позицію, зазначивши, якщо Дюбуа поступиться українцю, то програє він чемпіону Олімпійських ігор в Лондон, який двічі побив Джошуа та тому, від якого бігає Фʼюрі. Таким чином промоутер доносить, що Дюбуа майже нічого не втратить, а його шанувальники нікуди від нього не подінуться, проте багато залежить від того, як він проведе поєдинок. Також Красюк переконаний, що британець приїде до Усика за перемогою, оскільки команда Дюбуа переконана у своїх діях та знаю, чого хочуть.

Дюбуа реально конкурентний. По-перше, він здоровий лось, по-друге, йому 25 років, по-третє, "плюха" в нього мама не горюй. Якщо обʼєктивно, він поступається технічно та досвідом теж. Антропометрія – ні, він не поступається ні в якому разі, а також має перевагу в ударі. Він вміє тримати та завдавати ударю Чи є на нього психічне навантаження? Не знаю, навряд чи. Він зараз регулярний чемпіон WBA. Що він втратить, якщо програє Усику? Та нічого,
– вважає Красюк.

Нагадаємо, що у Варшаві, 10-го липня, відбулася перша спільна пресконференція Даніеля Дюбуа та Олександра Усика, яка закінчилася битвою поглядів. Після неї британський боксер запевнив своїх фанатів та й взагалі пошановувачів боксу, що він побачив в очах українського боксера страх, чим наголосив на своїй силі та невпевненості Усика.