Джозеф Джойс оцінив рішення Даніеля Дюбуа напередодні дуелі. Боксер переконаний, що його земляк удосконалив свої вміння.

Варте уваги Будували під Євро-2012, а відкривав арену Кличко: що відомо про стадіон, де битиметься Усик

"Пурхай, як метелик, жаль, як бджола"

Британський боєць, котрий виступає у важкій ваговій категорії, поділився своїми очікуваннями від поєдинку Усик – Дюбуа. Зокрема, Джойс акцентував увагу на підготовці до зустрічі свого земляка. Джозеф переконаний, що Даніель, ймовірно, буде більш спритним, у порівнянні із минулими виступами.

Діло в тому, що британець вирішив скинути вагу напередодні гучної зустрічі з українцем, а Джойс впевнений, що якщо той буде хоч трохи повільним і неповоротким, то не зможе влучити по Усику. Джозеф переконаний, що такий крок Даніеля піде йому на користь, адже бути легшим, швидшим і спритнішим – це хороший крок. Тим більше, якщо Дюбуа зможе комфортно провести 12 раундів у цій вазі.

У Дюбуа дуже важкий удар, але якщо ти не можеш влучити в Усика, то як збираєшся його нокаутувати? Олександр теж здатний завдати удару, і він багато їх викидає, тож буде складно. Це важке випробування, але бажаю Дюбуа удачі,
– сказав Джойс.

Досягнення Джо Джойса

  • У 2017-му році британець дебютував на профірингу, а у 2018-му нокаутував у 2-му раунді ямайця Ленроя Томаса, відібравши звання чемпіона Співдружності. У тому ж році Джойс нокаутував у 1-му раунді американця Джо Хенкса, ти самим завоювавши вакантний титул континентального чемпіона WBA. В 2019-му Джо здобув перемогу технічним нокаутом у 6-му раунді над колишнім чемпіоном WBC Бермейном Стіверном (у 3-му раунді канадець побував у нокдауні, а вже у 6-му – рефері зупинив побиття безпорадного ексчемпіона).
  • До того ж Джойс – срібний призер Олімпійських ігор 2016-го року, чемпіон Європейських ігор-2015, бронзовий призер чемпіонату світу-2015 та Європи (2013-го року).
  • Показник британця – 15–1.