Про це повідомляє Telegram-канал "Динамо Київ Inside".

Дивіться також: Серце "гірника": чи поповнить тренерський штаб "Динамо" Шевчук – відповідь ексфутболіста

"Ну раз таке викуплене весілля про улюбленого трибунами Олежика – додайте і динамо-балканське "хоробре ОГНЕННе серце". Хіба даремно вчора натякали про "молоду поросль?", – пише джерело.

Що відомо про Вукоєвіча?


36-річний хорватський ексфутболіст. Провів 7 років у київському "Динамо", з яким ставав чемпіоном України. Також Вукоєвіч виступав за "Динамо" Загреб, московський "Спартак", віденську "Аустрію" та інші клуби.

У 2018 році на чемпіонаті світу Вукоєвіч потрапив у скандал. Огнєн та ексгравець "Динамо" Домагой Віда присвятили Україні перемогу Хорватії над Росією у чвертьфіналі.

Після цього футболістам довелося просити пробачення, адже відео з'явилося у вільному доступі. Обидва заперечують політичний підтекст.

Що відомо про тренерський штаб Луческу в "Динамо"

  • У штабі Луческу буде допомагати тренер воротарів "Динамо" Михайло Михайлов. Він працював у команді і при Олексію Михайличенку.
  • Ймовірно, помічником Луческу може стати Олександр Спиридон. Він працював з Мірчою у "Шахтарі".
  • На сайті "Динамо" поки є інформація про Луческу, тренерів з фізпідготовки та лікарів. Що цікаво, у списку Леонід Миронов. Це лікар, який пов'язаний з проваленим допінг-тестом Артема Бєсєдіна.
  • Повідомлялось, що легенда киян Олег Гусєв може стати помічником Луческу.