Крістіан Еріксон втратив свідомість під час матчу

Матч Євро-2020 між збірними Данії та Фінляндії мало не закінчився трагедією. Наприкінці першого тайму данський півзахисник Крістіан Еріксен втратив свідомість та впав на газон.

Медики намагалися надати йому допомогу на полі. Після реанімації, його без свідомості госпіталізували.

Гру на той час зупинили. Команди вернулися на поле майже через дві години, щоб дограти матч. Ініціатива, щоб дограти гру, була від самих футболістів.

Результати матчів Євро-2020

Бронза Яківа Хаммо

Збірна України здобула першу медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, який триває в угорському Будапешті. На п'єдестал пошани підійнявся Яків Хаммо, який зумів здобути бронзову медаль.

Переможниця Ролан Гаррос

Чеська тенісистка Барбора Крейчикова виграла Ролан Гаррос-2021. У фінальному матчі 12 червня чешка здолала росіянку Анастасію Павлюченкову.

Чемпіонський титул Амосова

Український боєць Ярослав Амосов став чемпіоном світу Bellator у напівсередній вазі. Амосов у ніч на 12 червня відібрав титул чемпіона у бразильця Дугласа Ліми. 27-річний Амосов став першим в історії України володарем світового поясу.