"Залізний Майк" повертається на ринг з благодійною метою. Американець хоче проводити бої, а зароблені кошти віддавати тим людям які цього потребують. Тайсон заявив, що не проти провести бої з Тайсоном Ф'юрі та Ентоні Джошуа. Про це він розповів у інтерв'ю BT Sport.

Оце так Не зможуть нокаутувати один одного: президент UFC Уайт висміяв правила бою Тайсон – Джонс

Виклик від Тайсона

Вже наприкінці вболівальники зможуть побачити легенду боксу знову на ринзі проти Роя Джонса-молодшого. Але 54-річний боксер на цьому не зупиниться і має серйозне бажання провести виставкові бої проти найкращих боксерів сучасності.

"Вони чудові боксери. Вони зробили багато хорошого для суспільства. Тому могли б проводити виставкові поєдинки і збирати гроші. Вони – улюбленці публіки. Бійці можуть допомогти великій кількості людей. Проведіть зі мною виставкові бої і більша частина зароблених грошей піде на допомогу тим, хто цього потребує", – сказав Тайсон.

  • Тайсон повернеться на ринг після тривалої перерви. Та відразу поб'ється за пояс, який був спеціально виготовлений для цього поєдинку. Сам бій повинен був відбуватись у вересні, але команда Майка попросила провести поєдинок ближче до зими.
  • Раунди триватимуть по дві хвилини замість традиційних трьох. А "Залізний Майк" заявив, що це буде справжній бій без шоломів, таку ідею підтримав його суперник.
  • Напередодні бою був випущений спеціальний промо-ролик, який лише додає інтриги поєдинку.