Вже 28 листопада боксери повинні вийти на ринг. Джонс-молодший та Тайсон битимуться за особливий пояс, який був виготовлений спеціально для цього поєдинку. Тому спортсмени з США серйозно налаштовані на бій. Про це вони розповіли на пресконференції, повідомляє MMA Fighting.

Читайте також: Курйоз від "Залізного Майка": Тайсон ледь не заснув у прямому ефірі на британському шоу

54-річний Тайсон запевнив вболівальників боксу, що на них чекає "справжній бій". Джонс-молодший повністю підтримав слова Майка.

"Якщо не вірите у це, тоді з вами щось не так. Хто вийде проти Майка з думками, що це буде лише виставковий бій? Ми битимемось без шоломів. Виставковий бій? Ні, це буде справжній поєдинок", – заявив Рой.

Тайсон – Джонс: головне

Майк Тайсон і колишній чемпіон світу у 4 вагових категоріях Рой Джонс зустрінуться 28 листопада. Колишні боксери проведуть 8-раундовий бій.

Першочергово поєдинок був запланований на 12 вересня. На перенесенні бою наполіг Тайсон. Його команда вважає, що зміщення дати дозволить збільшити дохід.

Разом з тим, з організацією поєдинку виникли деякі проблемами. Також під питанням залишається процес допінг-тестування ветеранів та наявності уболівальників на трибунах.