28-річний Володимир Костевич був прооперований та близько пів року не може приміряти "синьо-білу" футболку. Про складний дебют у київському клубі розповів сам футболіст у своєму Instagram-акаунті.

До теми: Новачок "Динамо" вибув на пів року через травму

Як зізнався захисник, не про такий дебют у "Динамо" він мрія. Але зазначив, що травми – частина футболу, щоб травмуватись, не потрібно провести багато часу в команді, це стається за долі секунди. Може трапитись на одному з перших тренувань в новому клубі.

"Я був прооперований і це тільки перший етап, далі — наполеглива і важка праця на шляху до повернення. Впевнений, що цей досвід піде мені на користь і я зроблю все, що в моїх силах, щоб повернутись ще сильнішим. Хочу подякувати всім за підтримку, яка дає мені сили і мотивує в цей непростий період. До зустрічі на футбольних полях", – написав Костевич.

Травма новачка "Динамо"

Гравець киян отримав пошкодження меніска і передньої хрестоподібної зв'язки коліна.

29 жовтня київський клуб повідомив, що Костевич перенесе операцію на передній хрестоподібній зв’язці у Мюнхені вже 30 жовтня. Орієнтовний термін відновлення захисника – до шести місяців.

Що відомо про перехід Костевича у "Динамо"

  • Цей трансфер став поверненням Володимира в УПЛ. Раніше футболіст виступав за львівські "Карпати". Костевич за пів року до закінчення угоди підписав контракт із киянами.
  • Польський клуб пропонував захиснику продовжити угоди, але після початку співпраці з агентом Шаблієм українець відмовився від пропозиції поляків. Причиною цього стала зацікавленість зі сторони киян. Він готовий був безкоштовно перейти в "Динамо" і в якості вільного агента.
  • Костевич став першим новачком "Динамо" на чолі нового наставника Мірчі Луческу.
  • Боси польського клубу були шоковані таким вчинком українського захисника. Тому вирішили відсторонити Костевича від команди.
  • 7 жовтня захисник офіційно поповнив розташування київського клубу, де буде виступати із "21" номером на спині.