Костевич мав право вести перемовини із третім клубом через те, що його контракт з "Лехом" закінчиться менше, ніж за пів року. Але футболіст не повідомив польський клуб про свої перемовини з киянами, такий вчинок у команді з Польщі порахували не надто коректним та вирішили відсторонити гравця від складу, повідомляє Poznan.wyborcz.

До теми: "Динамо" офіційно підписало першого новачка при Луческу: фото

Відсторонення Костевича

Підкреслимо, що після 6 місяців, за правилами ФІФА, гравець може розпочати переговори і підписати угоду з новим клубом.

Раніше повідомлялось, що польський клуб запропонував захиснику продовжити контракт, але після початку співпраці з агентом Шаблієм українець відмовився від пропозиції поляків.

Костевич вже не поїхав з командою на кубковий матч. Додамо, що договір з киянами розрахований на 3 роки та набуде чинності 1 січня 2021 року, коли у футболіста завершиться контракт з "Лехом".

  • Українець грає в "Леху" з 2017 року після переходу з "Карпат". Костевич провів 32 матчі за клуб у всіх турнірах минулого сезону, забив один гол і віддав шість результативних передач.
  • Володимир діє на позиції лівого захисника. Не виключено, що його підписують на заміну Віталію Миколенку, який може бути проданий