У ніч з 17 на 18 жовтня Василь Ломаченко зупинився за крок до омріяного звання абсолютного чемпіона світу. Сім'я переможця бою Лопеса продовжує переглядати відео бою з боксером з України. Про це розповів Лопес у ефірі подкасту Fight Disciples.

Читайте також Усик – 2-й, Ломаченко продовжує втрачати позиції у рейтингу WBA

"Мій батько насолоджується цим моментом. Я поділяю його почуття. 18 складних років наполегливої роботи, коли нас серйозно не визнавали, але тепер ми отримали можливість довести свою силу. І мої кулаки зробили це", – заявив Теофімо.

За словами американця, його батько відпочиває вдома, передивляючись щодня бій з Ломаченком. Це відбувається по 2 рази на день. Батько дуже радіє та чекає 2021 року, щоб дізнатись, хто буде наступним суперником.

Ломаченко – Лопес: головне

  • Бій відбувся всі 12 раундів, але за суддівськими записками перемогу здобув американець. Від Ломаченка очікували куди кращого боксу на ринзі, але українець виглядав на диво дуже блякло.
  • Василь програв всі три свої чемпіонські пояси. У контракті бою не був прописаний пункт із реваншем. Чи вийдуть боксери знову на один ринг буде залежати виключно від бажання самих спортсменів.
  • Обидва боксери були прооперовані після скандального поєдинку.
  • Троє суддів вирішили, що переміг Лопес, але оцінки істотно відрізнялися. Особливо всіх вразила суддя-жінка Джулі Ледерман, яка виставила 119:109. На її думку, Теофімо виграв 11 раундів, а Василь – тільки один, 11-й.
  • Багато експертів обурилися таким підходом, не кажучи про команду Ломаченка. А 88-річний промоутер Боб Арум повідомив, що особисто він віддав "вікторію" з невеликою перевагою Лопесу. Згодом менеджер Василя Егіс Клімас заявив, що Ледерман більше ніколи не буде судити поєдинки за участю його боксерів.