У ніч з 17 на 18 жовтня Василь Ломаченко зазнав поразки від Теофімо Лопеса. Майкі Гарсія вважає, що однією з причин поразки українця стало те, що бій у легкій вазі був зовсім некомфортним для боксера з України. Про це повідомляє Klitschko-brothers.com.

Читайте також: Усик – 2-й, Ломаченко продовжує втрачати позиції у рейтингу WBA

Причина поразки українця

Американець відзначив, що бій видався хорошим. Але ще перед початок поєдинку на церемонії зважування Гарсія побачив, що Лопес поводив себе значно впевненіше за Василя.

"Я бачив, що він зосереджений, але колишньої впевненості не помітив. Подивився на послужний список Ломаченка і на імена суперників, з якими він боксував. Звичайно, Ломаченко відрізняється відмінною роботою ніг, добре використовує кути, але він пропускав удари і отримував синці від бійців В- та С-класу", – заявив Гарсія.

Хто такий Майкі Гарсія?

Американський боксер, який виступав у 5-ти вагових категоріях. У квітні 2019 року Майкі відмовився від титулу чемпіона WBC у легкій вазі заради великих боїв у напівсередній вазі. А вже наприкінці лютого 2020 року Гарсія здобув першу перемогу в п'ятій для себе ваговій категорії над Джессі Варгасом.

Свого часу Ломаченко мав вийти на ринг проти Майкі Гарсії, який вдало уникав бою проти українця. За словами американця, він хотів би провести поєдинок проти Василя, але водночас суперечив своїм словам та заявляв, що немає наміру спускатись у легку вагу.

Головне про поразку Ломаченка від Лопеса

  • Інтрига перед боєм була дуже високою завдяки одіозним висловам тренера боксера з Америки та самого Теофімо.
  • Українець пасивно розпочав поєдинок, а от Лопес потужно пробивав у корпус Ломаченка. У підсумку поєдинок тривав усі 12 раундів. Суддівські записки віддали одноголосну перемогу Теофімо. Після бою розгорівся справжній скандал навколо рішення однієї з суддів.
  • Всі троє суддів вирішили, що переміг американець, проте їхні оцінки істотно відрізнялися. Особливо всіх вразила суддя-жінка Джулі Ледерман, яка виставила 119:109. На її думку, Теофімо виграв 11 раундів, а Василь – тільки один, 11-й.
  • Багато експертів обурилися таким підходом, не кажучи про команду Ломаченка. А 88-річний промоутер Боб Арум повідомив, що особисто він віддав "вікторію" з невеликою перевагою Лопесу.
  • Після поєдинку обидва боксери були змушені лягти на операційний стіл. Спершу Ломаченку зробили операцію на травмованому правому плечі. Теофімо також був прооперований. У боксера з Америки був зламаний великий палець на правій нозі.