Легенда українського футболу Андрій Шевченко провів яскраву кар'єру в Європі. Нападник засяяв у Мілані, з яким виграв Лігу чемпіонів, Серію А, Кубок та Суперкубок Італії, а також Суперкубок УЄФА.

До теми Динамо та Шахтар потрапили у топ-10 рейтингу за кількістю вихованців у світовому футболі

Втім після переходу в Челсі у 2006-му його кар'єра пішла на спад. Відомий британський ресурс GiveMeSport вніс трансфер Шевченка у топ-11 найбільш провальних в історії футболу.

Перехід Андрія до складу лондонців посів шосте місце в рейтингу. Лідерство ж отримав бразилець Філіппе Коутіньо, за якого Барселона у 2019 році віддала Ліверпулю 135 мільйонів євро.

11 Маріо Балотеллі 2014 Мілан Ліверпуль 20 млн євро

Нагадаємо, що Шевченко провів у Челсі лише два сезони, забивши 22 голи у 77 матчах. Українцю вдалось виграти Кубок Англії та Кубок ліги, а також дійти до фіналу Ліги чемпіонів.

До слова, зараз Андрій Миколайович готується стати президентом УАФ. На виборах, які мають відбутися 25 січня, Шевченко буде єдиним кандидатом на цю посаду.

Раніше уродженець Київщини очолював збірну України та італійський Дженоа. Разом із національною збірною коуч дійшов до чвертьфіналу Євро-2020.