Український спортсмен активно налаштовується на довгоочікуваний поєдинок. Про це 24 каналу розповіла телепродюсерка, учасниця команди Олександра Усика з медійної підтримки Оксана Гнатишин.

Читайте також Бій Усик – Джошуа: поранені бійці ДПСУ приїхали в Саудівську Аравію підтримати українця

Настрій бойовий

За словами телепродюсерки, Усик має дуже бойовий настрій. Його команда та сам боксер покладають дуже великі сподівання на цей бій.

Він "горить" бажанням до роботи. Я думаю, це буде просто надзвичайно,
– наголосила вона.

На переконання Гнатишин, гарний настрій боксера чітко демонструє, що людина "у своїй тарілці". "Це дуже тішить і дуже приємно", – сказала вона.

На жаль, безпосередньо з Олександром Усиком сьогодні поспілкуватися не вдалося. Як пояснила Оксана Гнатишин, є певні правила, спортсмен має готуватися до бою.

Бій-реванш Усика та Джошуа: коротко

  • Британський боксер Ентоні Джошуа прагне взяти реванш в українця Олександра Усика. До бою він готується з новим тренером, який раніше відзначив майбутнього суперника свого підопічного. Джошуа наголосив, що не може оцінити свою форму та готовність до поєдинку. Тож усе покаже лише бій.
  • Найдешевший квиток на бій Усик – Джошуа 2 коштує близько 100 доларів. Боксери вийдуть на ринг у Джидді, де майже 40 тисяч прихильників боксу зможуть побачити на власні очі поєдинок за участі українця.
  • Усик надзвичайно потужно готувався до бою. Він навіть провів спільне тренування з легендою боксу – Евандером Холіфілдом.
  • Дружина боксера Катерина спрогнозувала перформанс Усика після перемоги. Так, український спортсмен може заспівати пісню "Ой, у лузі червона калина" прямо на ринзі.

Наші прикордонники приїхали на реванш Усик – Джошуа: дивіться відео