Бій Усик – Джошуа 2 буде головним на вечорі боксу в місті Джидда в Саудівській Аравії 20 серпня 2022 року. Реванш Усик – Джошуа отримав назву "Лють на Червоному морі" (Rage on the Red Sea).

Варте уваги Усик – Джошуа: відео найкращих моментів бою-реваншу

На кону бою Усик – Джошуа будуть титули WBA, IBF, WBO та IBO у важкій вазі, якими володіє Усик, а також вакантний пояс чемпіона за версією журналу The Ring.

Онлайн-трансляція бою Усик – Джошуа 2

00:50. До виходу боксерів на ринг залишаються лічені хвилини. Вже відбулися усі попередні бої. В тому числі хорват Хргович виграв в китайця Джилея бій за звання претендента на чемпіонський поєдинок за версією IBF у важкій вазі. Цим поясом володіє Усик.

1:01. Ентоні Джошуа виходить на ринг. Він йде першим, адже він претендент. Чемпіон – Усик.

1:03. А ось виходить і Усик.

1:06. Усик виходить під пісню "Браття" на слова Василя Жадана.

Бийте в барабани,
Сурміть що є сили,
Неподільний край наш –
Віче так рішило
Степом вільний вітер
Вихором літає,
Ми ж такі, як вітер,
Кожен козак знає

1:08. Лунає Гімн України.

1:14. Все готово до бою. Починаємо!

Перший раунд розпочався. Поки розвідка та пристрілка. Боксери почергово займають центр рингу. Усику вдалося джебом дістатися до голови суперника. Пробив під рукою.

За 25 секунд до кінця раунду боксери зійшлися у клінчі. Кінець першого раунду.

У другому раунді боксери почали активніше завдавати удари. Шукають можливість для прицільного удару. Йде певний розмін ударами. Усику теж дісталося.

Обоє боксерів активно розпочали третій раунд. "Не стій перед ним" – кричить тренер до Усика. Українцю дісталося лівим боковим.

В четвертому раунді в бій втрутився суддя на рингу. Було небезпечне зближення боксерів головою. Кінцівка закінчилася викиданням ударів боксерів, яких зупинив лише гонг.

В залі доволі гучно чути як вигуки "Усик!", так і "Україна!".

П'ятий раунд. Усик накульгує через удар Джошуа нижче поясу. Хоча британцю дісталося в лице, після якого він відскочив від Усика.

Шостий раунд. На обличчі Джошуа видно пошкодження під правим оком. Джошуа активно йде вперед. Одного разу навіть вдалося затиснути Усика до канатів.

Половина бою позаду. Розпочався сьомий раунд. Джошуа невдало завдав удару, отримавши лівий прямий в обличчя.

Восьмий раунд. Боксери починають більше вкладатися в удари. Деякі з них проходять. Джошуа більше уваги приділяє, щоб влучити в живіт Усику – збити дихання в українського боксера.

Дев'ятий раунд. Джошуа все активніше йде вперед. Не завжди все за правилами (удар згори в потилицю). Намагається взяти ініціативу. Британець забирає цей раунд собі в актив.

Десятий раунд. Початок чемпіонських раундів. Усик повинен забирати їх, щоб виграти бій. І одразу починає завдавати один удар за другим.

Знову Джошуа влучає нижче пояса.

Усик значно активніше проводить десятий раунд. Проходять як "двійки", так і серії ударів, та навіть просто прицільні удари. Українець виглядає активніше.

Одинадцятий раунд. Обоє боксерів вже знесилені. Але Усик краще рухається. Хоча і Джошуа теж намагається пробити захист українця.

Останні три хвилини бою. Відчувається важкість у діях боксерів. Джошуа мало не впав. Але встиг впасти на Усика та з ним на канати.

ВСЕ! Кінець бою! Очікуємо на результат.

УСИК ПЕРЕМІГ! Роздільним рішенням суддів. 113:115, 115:113, 116:112

Відео найкращих моментів бою Усик – Джошуа