Ювілейний гол у сезоні

Вже на 7-й хвилині гості вийшли вперед у рахунку завдяки голу Санчеса. Однак Фран Соль швидко зрівняв цифри на табло, але після перегляду VAR арбітр скасував взяття воріт.

Свого іспанський нападник домігся. У другому таймі динамівець, який виступає на правах оренди за Тенеріфе, заробив право на пенальті, яке сам і реалізував – 1:1.

• Для Соля цей гол став ювілейним 10-м результативним пострілом у сезоні-2020/2021. За іспанський клуб форвард відзначився 9 голами, також один постріл Фран забив у футболці Динамо. За іспанців зіграв 38 поєдинків, у яких віддав 2 асисти.

Вже на 77-й хвилині господарі вийшли вперед. Але втримати перемогу не вдалось. У компенсований до матчу час Реал Ов'єдо зрівняв цифри на табло. Сталось це навіть у меншості. У підсумку – 2:2 бойова нічия.

Тенеріфе після мирової завершило сезон у Сегунді на 12 місці. А Реал Ов'єдо на сходинку вище – 11 позиція.

Тенеріфе – Реал Ов'єдо відеоогляд (момент із пенальті 0:27)