Беленюк: Нам нічого не залишається, як перемагати

В ексклюзивному інтерв'ю для 24 каналу Жан Беленюк розповів, як оговтуються від "руского міра" міста на Київщині. За його словами, все більше волонтерів приїздять до тих регіонів.

Читайте також Не керуюся намаганнями когось змінити, – Беленюк про подальшу роботу НОК

"Зараз ці міста оговтуються від того, що там було. Ми з першого для звільнення приїхали туди з друзями, люди навіть не встигли вийти зі своїх укриттів. Почали спілкуватися, дізнаватися про те, що їм необхідно. Розвезли все, що було у межах наших можливостей. На щастя, з кожним днем там все більше волонтерів, які допомагають", – зазначив спортсмен.

Він розповів про спілкування з місцевими.

"Я записував інтерв'ю з місцевими, щоб всі почули та побачили, що люди пережили, щоб всі знали, які звірства відбувалися у цих місцевостях. Це горе та велика трагедія для українського народу", – сказав Беленюк.

Авжеж нам треба згуртуватися та допомагати одне одному, щоб це витримати та перемогти. У нас іншого варіанту просто немає,
– наголосив олімпійський чемпіон.

"Ми ні на кого не нападали, ми жили, будували плани на майбутнє, але прийшла Росія, і намагається нас знищити. Нам нічого не залишається, як перемагати", – додав Жан.