У матчі-відповіді проти Маккабі Жуніор Мораес зумів перервати свою безгольову серію, яка тривала 3,5 місяця. Востаннє футболіст забивав ще 8 листопада 2020 року у ворота Динамо у рамках УПЛ.

Це потрібно побачити Пятов шокований дриблінгом: як голкіпер Шахтаря Трубін пошив у дурні гравця Маккабі – відео

Рекордний гол

Свій м'яч Мораес оформив у другому таймі. На 67-й хвилині Бен-Хаїм сфолив на Тете у власному штрафному – арбітр призначив пенальті у ворота гостей з Ізраїлю. До позначки підійшов Жуніор та холоднокровно переграв голкіпера. Цей постріл став єдиним гольовим у зустрічі – 1:0 мінімальна перемога Шахтаря.

У першому поєдинку "гірники" також перемогли Маккабі. Той матч завершився більш впевненим результатом для донеччан 0:2. У цій зустрічі натуралізований українець не відзначився.

Для нападника цей гол став 15-м у Лізі Європи у 27 поєдинках, дозволивши йому вийти на перше місце у рейтингу найкращих бомбардирів українських клубів у цьому турнірі. Йому вдалось на один результативний постріл випередити свого одноклубника Тайсона, у якого 14 голів у 55 матчах.